Jump to content

Our Partners
living the best life..

[Propunere] Creare Sub Categorii


bulanel.eX
 Share

Recommended Posts

Model:

Nume:b u l i n a.

Cum o sa ajute propunerea ta?:posturi și activitate 

Propunere:adăugare SubCategori Anime/Manga și Rețete culinare

Cateva detalii:pai in subcategoriile de mai sus putem creea posturi care ajuta la dezvoltarea și mai adăugăm locuri unde sa posteze și colegii noștri să nu se plictiseala 🙂

Poza(daca e cazul):-

Link to comment
Share on other sites

Contra! Nu are rost sa va fac 100 de subcategorii. Dacă chiar vreți sa postați Anime, o puteți face la "Filme&Seriale", nu va oprește nimeni și nu cred ca este cazul de "rețete culinare"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mie unu mi-e indiferent insa sunt de parere ca aceasta este o comunitate de gaming asadar cine vrea sa invete sa faca sarmale sigur nu cauta pe globalelite retetele.

Ba chiar uite, sunt si de parere ca sunt mult prea multe categorii si sectiuni inutile doar pentru a face posturi la fel de inutile prin copy/paste de pe alte site-uri deja promovate, dezvoltarea comunitatii se face prin posturi calitative si servere de gaming la fel de calitative cu host-uri de incredere, vrem continut bun nu cantitate proasta si inutila.

cu stima, 

Alexandru.

Edited by alexoff
  • Like 2

a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drama queen said:

Vă fac eu gogoși și vi le trimit, fără să postați rețete pe care nu le veți face niciodată. 

Inutil! :))) 

 Mă așteptam la părerea ta că de obicei dar na ce sa faci 

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Este o comunitate axata pe gaming, nu pe retete culinare si prostii de genu'...

daca vrei un subforum, gandeste-te la ceva ce intereseaza pe toti

T/C

PS:

Suntem  "GlobalElite" nu "Master Chef"

deci: facem gogosi in catacombe, urcam pe scari si facem clatite in tunel, apoi sarmale pe pastila in X2, si coborand porti pe mid, mancam tortul

  • Like 2

Daca te culci prost, cand te destepti tot prost esti!

Link to comment
Share on other sites

  • Tomo locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...