Jump to content

Our Partners
living the best life..

Discutii libere


Parintele
 Share

Recommended Posts

Salut ,

nu , nu sunt am discutat că nu îmi pot furniza numărul de telefon și aș avea și eu o nedumerire , mai exact pe ce motiv mi-ai dat warn ? Dacă eu am ascuns topicul respectiv și am spus că este de șters ? Topicul era vizibil decât pentru membrii staff , nu și pentru membrii comunității , am șters reclamația deoarece aștept să primesc dovada de la fondatorul serverului respectiv cu adresa ip a respectivului , ca să nu vorbesc aiurea degeaba.

Detașamentul de Operațiuni Speciale „Azov

____.gif

Romanian Flag on GIFs - 22 Animated Images of Waving Flags

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, nee. said:

Salut ,

nu , nu sunt am discutat că nu îmi pot furniza numărul de telefon și aș avea și eu o nedumerire , mai exact pe ce motiv mi-ai dat warn ? Dacă eu am ascuns topicul respectiv și am spus că este de șters ? Topicul era vizibil decât pentru membrii staff , nu și pentru membrii comunității , am șters reclamația deoarece aștept să primesc dovada de la fondatorul serverului respectiv cu adresa ip a respectivului , ca să nu vorbesc aiurea degeaba.

Scrie foarte clar în motivul warn-ului. Nu faci cereri după le pui pe "hide" și modifici ce ai scris! 

Hai sa facem toți asa și ce se mai alege de aceasta comunitate?

Link to comment
Share on other sites

În momentul când am scris de șters, care ar fii problema? Ce legătură are cu comunitatea faptul că am scris într-un post de șters ?

 

#EDIT

LJWKJlz.png

 

Cum poți să-mi dai warn pentru reclamație făcută aiurea și să mai adaugi și nerespectarea unui model dacă în RECLAMAȚIE scria DE ȘTERS , INSUFICIENTE DOVEZI sau ceva de genul. Nu am avut acces să o șterg eu , și d-aia am scris așa, am pus-o pe hide să o vadă doar STAFF-ul ca să o puteți șterge.

Edited by nee.

Detașamentul de Operațiuni Speciale „Azov

____.gif

Romanian Flag on GIFs - 22 Animated Images of Waving Flags

Link to comment
Share on other sites

Ca sa înțelegi și tu, trebuia sa lași topicul cum era, nu faci un topic cum ți se scoala ție și după pui la titlu "de șters", de ce? Ca asa vrei tu,nu?

Și pentru cunoștințele tale, topicurile nu se șterg, se muta în arhiva de asta am creat acea zona. Pentru asta eu am tot dreptul sa-ti ofer warn, dacă considera cineva din staff ca am greșit ( tu ești exclus ), eu am sa-ti scot warn-ul.

Încă ceva, observ ca ție îți place să faci reclamații, ce sa mai, le adori și pe lângă asta îmi ignori întrebarea. Te-as ruga sa răspunzi la întrebare, nu sa ma iei pe mine la rost ca oricum faci lucrul asta degeaba,  nu ai nimic de câștigat!

Link to comment
Share on other sites

@nee. din nefericire vei rămâne fără grad. Am văzut niște poze de pe Facebook + am vb cu cineva și observ ca aduci doar neînțelegeri.  

Pentru liniștea ta, sa știi ca nu e Kent acel codat, deoarece am verificat niște ip-uri primite. Am observat ca vrei sa ne aduci o reputație proasta comunități iar eu nu am sa accept asa ceva. Bafta!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drama queen said:

Altceva în afara de salut nu știți sa spuneți? :))) sau va place spam ul și postarile la greu? :))) 

Acum va puteți saluta mult și bine. Îți mulțumesc că ai pomenit de acest lucru 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drama queen said:

Ar trebui sa adăugați EDIT POST sub  fiecare postare a membrilor.. ca na.. Mai greșește lumea :))) 

Asta hotărăște for. Poate vrea sa se amuze de greșelile voastre🤣

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Edit este disponibil doar cateva minute, dupa dispare, pentru a evita editarea si stergerea continutului de catre membri

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Parintele said:

ANUNT! 

SAMBATA, la ora 20:30 ședință, prezenta obligatorie! 

Cine nu este prezent și nu a anunțat pe nimeni va fi sancționat!

Am luat la cunoștință și voi fii prezent.

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Salutare! 

As avea de spus ceva designerilor nostri @*SebY* @kenzzo- @KOVALSKI- @rzv @venom @ZeeK

  • Avand in vedere ca detineti gradul de designer pe aceasta comunitate, as vrea sa va readuc aminte ca portofoliile unora dintre voi sunt inactive si ca trebuie sa pastrati un minim de activitate in ele. 
  • Am decis sa nu punem Lideri, Co-Lideri cum sunt pe alte comunitati, deoarece suntem toti egali, iar un lider nu face nimic diferit fata de ceilalti, dar asta nu inseamna ca nu este cine sa se tine de capul vostru 🙂 asa ca doresc sa postati macar o data la 2-3 zile in portofoliile voastre si sa nu le dati uitarii.

Avand in vedere ca este Pastele va inteleg inactivitatea, dar sper sa reveniti dupa sarbatori! 

PASTE FERICIT TUTUROR

  • Thumbs Up 1
Link to comment
Share on other sites

  • Premium Member

Bună dimineața.

Vă rog frumos să adăugați 2 subcategorii la secțiunea de design.

Atât în Cereri lucrări cât și în Creații personale ar fii mai estetic și mai ordonat dacă aveam o subcategorie pe nume "Arhivă" unde am putea transfera topicurile inactive / rezolvate și dacă se poate să fie sters categoria Arhivă GFX deoarece mi se pare inutil din moment ce nu se folosește.

Mulțumesc.

Edited by ZeeK
  • Thumbs Up 1

zzz.png.edf29ebabc13343b398a044bc7cfb4cb.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...