Jump to content

Our Partners
living the best life..

[Propunere] AdmBot "zi de naștere".


neestQQ
 Share

Recommended Posts

Nume: neestQQ

Cum o sa ajute propunerea ta?: - 

Propunere: Implementarea unui plugin mai exact un AdmBot ceva si cand e ziua de naștere a unui membru (detaliile despre ziua membrului respectiv o să fie luate automat după profilul acestuia) a comunității să se facă un topic automat și sa fie la fel închis automat după 24h de la deschiderea acelui topic. Comunitatea o să i ureze un călduros "La multi ani" o sa se gândească staff-ul la un mesaj mai "capabil" nu un simplu la multi ani, iar restul membrilor care doresc o sa posteze in acel topic urandu-i sărbătoritului un la multi ani. Topicul/categoria să fie făcut undeva la discuții si socializare nu la anunțuri.

Cateva detalii: Mai sus. 

Poza(daca e cazul):. - 

  • Like 1
  • Love you 1
Link to comment
Share on other sites

  • Founders

E ok propunerea, o sa ne ocupam dupa paste, mai lasam deschis sa auzim parerile tuturor

  • Love you 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

  • Premium Member

Eu nu înțeleg de ce trebuie sa fie fiecare comunitate la fel 🙂 Am gasit lejer 10 propuneri care s-au facut aici care sunt deja facute peste tot pe alte comunitati. 

In primul rand nu toata lumea are completat profiul cu data lor de nastere si in al doilea rand nu la toata lumea ii place sa primeasca o gramada de mesaje de ziua lor ( aici ma refer la notificari ).
Nu vad de ce ar fi de folos acest plugin pentru comunitate. 


Exista o solutie .. nu stiu daca este un plugin sau nu deoarece nu ma pricep la asa ceva..dar stiu ca se poate adauga un mic chenar ( cum este si in poza dem ai jos )
image.png.b36f8ccfa3273d6d1919f00336883677.png
unde s-ar putea adauga de exemplu numele a tuturor persoanelor care isi sarbatoresc ziua lor de nastere in ziua respectiva .. Si daca cineva cunoaste persoana atunci ii poate scrie in privat.

Deci de la mine contra 🙂

 

 

zzz.png.edf29ebabc13343b398a044bc7cfb4cb.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2022 at 3:44 PM, ZeeK said:

Eu nu înțeleg de ce trebuie sa fie fiecare comunitate la fel 🙂 Am gasit lejer 10 propuneri care s-au facut aici care sunt deja facute peste tot pe alte comunitati. 

In primul rand nu toata lumea are completat profiul cu data lor de nastere si in al doilea rand nu la toata lumea ii place sa primeasca o gramada de mesaje de ziua lor ( aici ma refer la notificari ).
Nu vad de ce ar fi de folos acest plugin pentru comunitate. 


Exista o solutie .. nu stiu daca este un plugin sau nu deoarece nu ma pricep la asa ceva..dar stiu ca se poate adauga un mic chenar ( cum este si in poza dem ai jos )
image.png.b36f8ccfa3273d6d1919f00336883677.png
unde s-ar putea adauga de exemplu numele a tuturor persoanelor care isi sarbatoresc ziua lor de nastere in ziua respectiva .. Si daca cineva cunoaste persoana atunci ii poate scrie in privat.

Deci de la mine contra 🙂

 

 

Pot doar sa fiu de acord cu Zeek! 
Contra!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...