Jump to content

Our Partners
living the best life..

[ Propunere ] Schimbare culoare useri


pupak
 Share

Recommended Posts

Nume: pupak 

Cum o sa ajute propunerea ta?: cred ca ar vrea mai multi 

Propunere: propun schimbarea culorii username - urilor 

Cateva detalii: bineinteles culoarea in sine este alegerea celor din conducere , insa ca si user premium spre ex. chiar si la user domnisoara, numele sa straluceasca efectiv! 

Sa iti dea impresia ca esti " premium " ! Culoarea pentru asta ar trebui sa fie alba ! 

Am pus o poza , este ca idee ! 

Pentru numele de gfx designer ( sau cei care se ocupa de avatare - chestii de genu ) fontul numelui sa fie ceva gen tribal sau papyrus ! 

( poate daca am vedea niste exemple 😄 )

Poza(daca e cazul): 

textura.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Da, este un plugin de face treaba asta, nu stiu ce sa zic, nu am vrea sa incarcam nici foarte tare forumul. Oricum, momentan se lucreaza la tema, mai sunt multe de modificat/reparat.

  • Like 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

2 exemple...unul pentru domnisoare iar celalalt pentru domni

Untitled.jpg

Untitled4.jpg

  • Like 1

"Anumite circumnstante din viata nu sunt bazate pe alegeriile mintii ci pe alegeriile inimii insa depinde de tine cum alegi sa profiti de acele circumnstante si cum sa le faci benefice fericirii tale si a celor din jur"

Link to comment
Share on other sites

Tema o să primească modificări. Nu știu dacă mai e la modă "sclipirea" rank urilor era prin anii precedenți. Răspunsul meu este unul neutru.  (e părerea mea)

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Mulțumim pentru propunere și timpul acordat, dar vreau ca forumul sa fie păstrat cât mai curat și bine înțeles sa arate cât mai matur căci efectele mai ales sclipirea conferă seriozitate.

:tc:

  • Like 1

banner.jpg?1696773440

semnatura.png

"𝘐'𝘮 𝘢 𝘱𝘰𝘱𝘶𝘭𝘢𝘳 𝘭𝘰𝘯𝘦𝘳 𝘵𝘩𝘦𝘺 𝘢𝘭𝘭 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦 𝘣𝘶𝘵 𝘥𝘰𝘯'𝘵 𝘳𝘦𝘢𝘭𝘭𝘺 𝘬𝘯𝘰𝘸 𝘮𝘦"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...