Jump to content

Our Partners
living the best life..

[Propunere] Schimbare nume grad


Claudiu
 Share

Recommended Posts

  • Nume: Claudiu;
  • Cum o sa ajute propunerea ta?: Nu cred ca are vreun beneficiu atat de mare , decat ca va da un aspect mai placut !
  • Propunere: Schimbarea numelui gradului "Administrators" in "Supervisors" .
  • Cateva detalii: Ar arata mai bine . Parerea mea 😄
  • Poza(daca e cazul): -
Link to comment
Share on other sites

Suna ok, PRO

''Even the strongest of opponents always has a weakness,,                                                                                                                        

 

image.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • Da am putea din "Co-Administrators" să facem "Administrators" și din "Administrators" să facem "Supervizors".
  • Eu unul sunt de acord, rămâne la alegerea unui fondator dacă va accepta această propunere.

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

  

5 minutes ago, Tex said:
  • Da am putea din "Co-Administrators" să facem "Administrators" și din "Administrators" să facem "Supervizors".
  • Eu unul sunt de acord, rămâne la alegerea unui fondator dacă va accepta această propunere.

Scuze pentru reply dar nu pot da edit la topic .... nu cred ca ar merge . Administratorul e administrator are "reputatia" lui .  Eu vb strict de gradul de "Co-Administrator"

Edited by Claudiu
Link to comment
Share on other sites

  • Founders
15 hours ago, Claudiu said:

  

Scuze pentru reply dar nu pot da edit la topic .... nu cred ca ar merge . Administratorul e administrator are "reputatia" lui .  Eu vb strict de gradul de "Co-Administrator"

Tot nu am inteles care anume grad propui sa ii schimbam denumirea, Administrator sau Co-Administrator?

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Acceptat, am modificat din "Co-Administrators" in "Supervisors"!

T/C

  • Like 1
  • Love you 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...