Jump to content

Our Partners
living the best life..

[Bancuri] Tex


hevvo
 Share

Recommended Posts

Alinuta statea in camera si la geam apare o bufnita: - Bu-hu-huu! Alinuta se ingramadeste sub perna dar bufni-a in continuare "buhhuuu". Speriata aceasta se duce la maica-sa si-i zice: -Mama, ma mananca pasarica! Mama-sa ii zice : -Scarpina-te si lasa-ma in pace!

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

Bula ajunge la scoala, Alinuta ii arunca o hartie mototolita in cap strigand: - Head Shot! El ia cartea si ii plesneste una peste fata: - Face book!

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

Alinuta statea in camera si la geam apare o bufnita: - Bu-hu-huu! Alinuta se ingramadeste sub perna dar bufni-a in continuare "buhhuuu". Speriata aceasta se duce la maica-sa si-i zice: -Mama, ma mananca pasarica! Mama-sa ii zice : -Scarpina-te si lasa-ma in pace!

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

Bula ajunge la scoala, Alinuta ii arunca o hartie mototolita in cap strigand: - Head Shot! El ia cartea si ii plesneste una peste fata: - Face book!

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

Un bețiv iese din cârciumă și după nici doi pași cade cu capul de trotuar și își sparge capul, una din tipele ce erau la ,,servici'' îl ia pe bețiv, îl urca și îl așează pe o bancă, la care bețivul minunat o întreabă:
- Tu cine mai ești?
La care tipa:
- Eu fac aici trotuarul.
Bețivul:
- De ce pana mea l-ai făcut asa tare ca mi-am spart capul....

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

La poarta raiului apar 11 barbati. Sf Petru, curios, ii intreaba:
- Cine sunteti, domnilor?
- Nationala de fotbal a romaniei!
- Pai si cum ati nimerit poarta?

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

Ion urcând pe scări în urma Mariei îi spune:
- Ai un fund cât o mașină de spălat!
Maria nu comentează nimic însă seara lui Ion i vine chef de dragoste, la care Maria i zice... auzi Ioane eu pentru așa cârpă mică nu dau drumu'la mașină, spală și tu la mână...

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

Doi prieteni stau de vorba:
- Ce mai faci?
- Uite, m-a lasat nevasta pentru cel mai bun prieten.
- Pai, credeam ca eu sunt cel mai bun prieten al tau…
- Acum e el…

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

Scrierea corectă este "alcool" si nu "alcool". Unii oameni pun primul "o" înaintea primului "o", ceea ce este absolut gresit.

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

- Tăticule, mă mărit!
- Cum adică, te măriţi aşa, tam-nisam? Abia îl cunoşti de o săptămînă! Eşti sigură că-l iubeşti?
- Asta e treaba mea.
- Dar el te iubeşte?
- Asta e treaba lui.
- Şi din ce o să trăiţi?
- Asta e treaba ta.

sunt prost

Link to comment
Share on other sites

  • banshee locked this topic
  • hevvo unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...