Jump to content

Our Partners
living the best life..

Minus grad pentru lipsa dovezi


Recommended Posts

Salutare!

Observ ca in ultimele luni adminii nu mai depun efortul de a face demo sau SS cand dau ban, oamenii vin cu reclamatii si li se scoate banul in lipsa dovezilor. Propun pe aceasta cale o taxare a adminilor care se abat de la regulament, cu un avertisment prima oara, iar la a doua abatere sa se reduca gradul detinut. In acest fel, cred ca toti vom fi egali, nu unii sa stea 15 minute sa faca demo iar altii sa dea ban imediat. Asa mi se pare corect fata de toata lumea, atat fata de jucatori cat si fata de colegi.

Link to comment
Share on other sites

Dar Forward mai activeaza pe aici, pe forum, pe server sau pe TS? Observ lipsa de interes de ceva vreme. Pe serverul public nu-l vezi decat la spec, el jucand de obicei la mix, pe forum rar raspunde, daca ii dai tag, pe TS nu prea intra, iar daca intra nu e la PC. Sedinte nu s-au mai tinut. Tind sa cred ca nu mai exista interes pentru server. Nu este o critica, ci o observatie, pentru ca pana la urma omul poate face ce vrea cu serverul lui, cu viata lui, dar sa stim si noi, cei care muncim pe serverul asta, daca mai sunt oameni care pot lua decizii.

Link to comment
Share on other sites

  • Founders
1 hour ago, Negruu said:

Dar Forward mai activeaza pe aici, pe forum, pe server sau pe TS? Observ lipsa de interes de ceva vreme. Pe serverul public nu-l vezi decat la spec, el jucand de obicei la mix, pe forum rar raspunde, daca ii dai tag, pe TS nu prea intra, iar daca intra nu e la PC. Sedinte nu s-au mai tinut. Tind sa cred ca nu mai exista interes pentru server. Nu este o critica, ci o observatie, pentru ca pana la urma omul poate face ce vrea cu serverul lui, cu viata lui, dar sa stim si noi, cei care muncim pe serverul asta, daca mai sunt oameni care pot lua decizii.

Nici vorba de nepasare, atat serverul cat si comunitatea se mentin, doar ca e o perioada "moarta" peste tot, fiind vara si toata lumea e plecata in vacanta sau are treaba pe acasa, cu siguranta din toamna activitatea o sa fie mult mai mare, acum ca si restul incercam sa ne mentinem pe linia de plutire, vorbim ce si cum sa facem, e ok momentan.. forward a mai lipsit pentru ca a mai avut ceva treaba si a fost plecat..

  • Like 2
  • Love 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

  • Premium Member
On 6/17/2022 at 10:48 AM, Negruu said:

Salutare!

Observ ca in ultimele luni adminii nu mai depun efortul de a face demo sau SS cand dau ban, oamenii vin cu reclamatii si li se scoate banul in lipsa dovezilor. Propun pe aceasta cale o taxare a adminilor care se abat de la regulament, cu un avertisment prima oara, iar la a doua abatere sa se reduca gradul detinut. In acest fel, cred ca toti vom fi egali, nu unii sa stea 15 minute sa faca demo iar altii sa dea ban imediat. Asa mi se pare corect fata de toata lumea, atat fata de jucatori cat si fata de colegi.

Toti adminii care au dat ban fara dovada si jucarorul a facut cerere unban,au avut cate un advertisment verbal,dupa care trecem si la fapte,dar deocamdata nu a fost cazul.

 

On 6/17/2022 at 11:18 AM, StayDowN said:

Asta în caz de reclamație... Ții dovada în pc 24 de ore dacă face omu cerere de unban arati dovada... Dacă nu ai aia e... Minus la grad 

👍

 

On 6/19/2022 at 9:06 AM, Negruu said:

Dar Forward mai activeaza pe aici, pe forum, pe server sau pe TS? Observ lipsa de interes de ceva vreme. Pe serverul public nu-l vezi decat la spec, el jucand de obicei la mix, pe forum rar raspunde, daca ii dai tag, pe TS nu prea intra, iar daca intra nu e la PC. Sedinte nu s-au mai tinut. Tind sa cred ca nu mai exista interes pentru server. Nu este o critica, ci o observatie, pentru ca pana la urma omul poate face ce vrea cu serverul lui, cu viata lui, dar sa stim si noi, cei care muncim pe serverul asta, daca mai sunt oameni care pot lua decizii.

Sa spui ca este lipsa de interes din partea lui este total nepotrivit si lipsa de respect fata de el.Cum a spus si vkg mai sus,toti avem o viata personala/probleme,dar sa nu uitam ca nu este doar  Forwward,mai sunt si alti detinatori/fondatori la care se poate apela in caz de probleme. 

Asta a fost ultima sedinta,nu cred ca are rost sa facem sedinte saptamanal doar de dragu de a face sedinte.

  • Like 1
  • Love you 1

b_560_95_1.png

 

                b_350_20_a00e0e_0d5b96_abe60a_0e242f.png

Link to comment
Share on other sites

  • SmoKer locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...