Jump to content

Our Partners
living the best life..

Reclamatie SND


broken
 Share

Recommended Posts

 Nick-ul tau: broken.

Nick-ul acuzatului:  Snd

Detalii: E a nu stiu cat a oara cand mi se intampla asta , nu-l mai suport sa mi se bage cu japca la echipa , sa puna de 15 mii de ori spectatori ca nu-i convin echipele ca dupa tot el sa faca echipe (alta japca) , sunt satul sa iau ban ts3 de-anplea ca are el grad.

Pur si simplu aveam deja 3 playeri alesi +1 el , cel mai mare japcar de pe tot ts-ul , si-i spun iesi frate ca nu te-am ales . El insista ca nu a jucat si i-am zis iesi din echipa de la mine ca aleg tot pe cineva care nu a jucat .

Pe langa ca ai un limbaj de tot maidanul , zici ca esti ultimul taran scapat la tastatura.

Dovada ( obligatorie ) :  <18:56:37> You were banned for 1 hour from the server by "Snd" (OK)
<18:56:37> Disconnected from server

 

Motiv :  OK

Durata : 1 ora

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Pai cum sa nu va de a ban att tp cât voi înjurați și defapt voi va băgați cu japca... Omul a stat la spec 2 mix uri și a zis clar ca face echipe și începeți cu gura mare tot voi deci....clar iei ban în situații în care adresezi injurii sau faci chestii gen! Eram pe ts în acel moment deci nu vorbesc în nec de cauza! 

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Pentru injurii se baneaza, nu se permit, se poate vorbii frumos. Am vorbit si cu SND, TC.

  • Thumbs Up 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

  • vKg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...