Jump to content

Our Partners
living the best life..

Mouse


Lee
 Share

Recommended Posts

As avea nevoie de putin ajutor. Sunt in cautarea unui nou mouse si as vrea niste sugestii pentru un mouse de buget (sa ma ajute si la cs daca e😂 ).

Multumesc anticipat 😄

                                      .

Link to comment
Share on other sites

  • Founders

Mai bine intrebi pe teamspeak pe seara cand sunt mai multi, asa aici mai greu ii prinzi 😂. Depinde si ce buget ai tu pt a da pt un mouse

  • Thumbs Up 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

Just now, vKg said:

Mai bine intrebi pe teamspeak pe seara cand sunt mai multi, asa aici mai greu ii prinzi 😂. Depinde si ce buget ai tu pt a da pt un mouse

Am zis asa unu de buget, pana-n 100 lei . Mi-a recomandat Bullet un logitech g102, dar o parere in + nu strica 😄

  • Like 2

                                      .

Link to comment
Share on other sites

                                      .

Link to comment
Share on other sites

Eu pe asta il am acum,e foarte ok pt mana mea.Doar ca al meu are o mica problema la rotita.Cand dau rotita in sus ,uneori se duce o linie in jos(si invers).Posibil asa l-am prins eu pe-asta,prin recenzii nu am vazut astfel de probleme.Per total sunt multumit. Eu l-am prins la oferta 89 lei.

https://altex.ro/mouse-gaming-razer-deathadder-essential-2021-6400-dpi-negru/cpd/MOURZ013851R3M1/

Edited by aiDu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2023 at 4:32 PM, Lee said:

- Iti recomand seria de la Logitech cu fir ! , incepe cu g102, dupa cu g203  etc, eu am G pro cu fir, e super bun! Ideea e sa nu te gandesti ca faci economie ci ca o sa iti iei ceva calitativ care face diferenta si tine si multi ani! Sa iti  faaca placere sa te joci cu el!

Edited by n0-way
  • Thanks 1

cine ma cunoaste.... ma stie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...