Jump to content

Our Partners
living the best life..

(Stiri IT) Analiză sondaj: V-au ajuns produsele de Black Friday? (2023)


Shelby
 Share

Recommended Posts

V-au-ajuns-produsele-de-Black-Friday-2023-700x279.png.6c02b9f90fb991896c3273a66de58ab0.png

Black Friday 2023 este deja istorie, cu tot ce presupune el. Bine, nu chiar cu tot, pentru că mai sunt încă produse de livrat, după cum se arată din sondaj și din contul meu de eMAG.Deși statisticile spun altceva, lucru care m-a făcut și pe mine să scriu un articol de opinie, se pare că statistica de aici tot în favoarea celor care nu au comandat nimic se situaează.

Astfel, 47% dintre voi spuneți că nu ați comandat nimic, pe când doar 16% sunt bucuroși că au primit pachetul de la curier. În tot acest timp, patru din zece cititori, printre care mă număr și eu, nu am primit încă toate coletele. Spre exemplu, eu încă aștept după sticlele de vin. 🙂

Pe de altă parte, bine că nu am pățit ca Alex, să ne anuleze comanda dată, fără explicații.

peaky-blinders-saison-6-le-showrunner-evoque-labsence-de-tommy.thumb.jpg.4833d53c80e654889f592944fd3714f1.jpg

[ x ] Those of you who are last will soon be first. And those of you who are oppressed will rise up. [ x ]

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Shelby locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...