Jump to content

Our Partners
living the best life..

RETRAGERE Shelby


Shelby
 Share

Recommended Posts

  • Nick : Shelby
  • Grad : Moderators
  • Perioada : Permanent
  • Motiv : Din păcate nu se ocupă nimeni de această comunitate, cat timp am fost Global Moderators am sesizat destule probleme dar nimeni nu a dat ascultare la nimic, pur si simplu lipsă de interes total, de aia comunitatea este atata de slaba din punct de vedere a activitati. Cand o sa fiti capabili sa tineti o cuminitate cum trebuie atunci mai discutam.
Edited by Shelby
  • Thumbs Up 1

peaky-blinders-saison-6-le-showrunner-evoque-labsence-de-tommy.thumb.jpg.4833d53c80e654889f592944fd3714f1.jpg

[ x ] Those of you who are last will soon be first. And those of you who are oppressed will rise up. [ x ]

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • REFLX locked this topic
  • Founders

Ce anume nu iti convine draga super, mega, hiper activule? Cand ai spus ceva si nu te-a luat cineva in seama? Tu doar ai vrut grade, doar de asta a fost vorba, comunitatea nu se bazeaza pe forum 100%, in mare parte activitatea este pe teamspeak, fiind sustinut de serverele publice si mixuri, de aceea si activitatea in mare parte este la categoria de servere publice, ca si majoritatea comunitatilor de altfel. Daca vrei sa te retragi nu e absolut nicio problema, dar nu ne trage pe noi la raspundere cu ce facem si am facut, habar nu ai ce inseamna o comunitate, cati bani, timp si munca. O zi frumoasa in continuare!

PS: Ultimele tale postari sunt pe 17 decembrie, suntem in februarie.

:acceptat:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Thumbs Up 2
  • TOP 1
  • Honor 1

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...