Jump to content

Our Partners
living the best life..

Propunere Adăugare Grad Ex Staff / Veteran


bulanel.eX
 Share

Recommended Posts

Model:

Nume:ValentiN.

Cum o sa ajute propunerea ta?:Pentru toți userii care au fost in staff nostru să aibă acel grad 

Propunere:Adăugare Grad  Ex-Staff/Veteran 

Cateva detalii:Adăugare Grad Ex Staff/Veteran sa se adauge dar nu sa apară și în legenda 

Poza(daca e cazul):-

Link to comment
Share on other sites

  • Premium Member

Salut

Eu zic Contra.

Din moment ce un utilizator nu mai face parte din staff nu vad rostul de ce ar avea nevoie de acest grad. 
Ex-Staff / Veteran nu vine cu absolut nici un beneficiu.. Nu vad de ce ar trebui sa facem diferență sau sa iasă din evidenta ca a făcut parte din staff..

zzz.png.edf29ebabc13343b398a044bc7cfb4cb.png

Link to comment
Share on other sites

Contra, la cum intra si ies unii din staff se va da acea functie la 60% din userii online si se va face mare curcubeu la "Who was online" (nu ca n-ar fi deja). Inafara aspectului nu vad nici un folos acestei adaugari.

Uite, am observat cu drag ca s-a facut update la platforma si licenta a fost adaugata. Daca tot vrem sa le dam onoarea celor care au facut parte din staff sa nu fie uitati, putem face un "Badge/rank" numit "old staff" sau cum ai spus tu mai sus, ar fi mai ok dupa parerea mea.

Succes.

a lot of bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

  • Founders
1 hour ago, alexoff said:

Contra, la cum intra si ies unii din staff se va da acea functie la 60% din userii online si se va face mare curcubeu la "Who was online" (nu ca n-ar fi deja). Inafara aspectului nu vad nici un folos acestei adaugari.

Uite, am observat cu drag ca s-a facut update la platforma si licenta a fost adaugata. Daca tot vrem sa le dam onoarea celor care au facut parte din staff sa nu fie uitati, putem face un "Badge/rank" numit "old staff" sau cum ai spus tu mai sus, ar fi mai ok dupa parerea mea.

Succes.

Da, cred ca e mult mai ok un badge ceva cu Old Staff

b_460x42_C000000-454545-393737-0084FF-B2

Link to comment
Share on other sites

  • Cel mai bine sa se faca gradul de "Veteran" fara sa apara in legenda si o sa primeasca doar cei ce au facut ceva pentru comunitatea asta si au detinut un grad pentru o perioada de minim 6-7 luni!

Votul meu este unul neutru, deoarece eu stiu sigur ca nu am sa capat acest grad daca toate merg bine :)).  Las acest topic deschis pentru a astepta decizia unui fondator

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cum au spus colegii mei , se poate adăuga gradul de veteran ,dar nu în legendă , nu are rost sa punem multe grade, mai ales că unii au stat o lună și out , am o intuiție în legătură cu propunerea lu' Vali , și e adevărată cel mai probabil, prin urmare Forwword decide 

  • Love you 1

Dani-5.png

Steam Click

Link to comment
Share on other sites

  • Founders
On 4/24/2022 at 8:57 PM, Parintele said:
  • Cel mai bine sa se faca gradul de "Veteran" fara sa apara in legenda si o sa primeasca doar cei ce au facut ceva pentru comunitatea asta si au detinut un grad pentru o perioada de minim 6-7 luni!

Votul meu este unul neutru, deoarece eu stiu sigur ca nu am sa capat acest grad daca toate merg bine :)).  Las acest topic deschis pentru a astepta decizia unui fondator

deci... comunitatea are 2 luni... pana la 6/7 luni mai este de treaba

:contra:din partea mea

Daca te culci prost, cand te destepti tot prost esti!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...